Võida reis Berliini loomaaeda


XS Mänguasjad kampaania „Võida perereis Berliini loomaaeda!

Kampaanias osalemiseks tuleb tutvuda tingimustega!

 

Kampaania tingimused:

 

Ostes XS Mänguasjad kauplustest ja e-poest maikuus 1.05-30.05.2019 mistahes tooteid korraga 25 euro väärtuses, võid võita perereisi Berliini loomaaeda!

Mistahes 25 euro väärtuses ostu sooritamisel saad kassast loosikupongi, mis tuleb kaupluses täita oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber ja e-posti aadress), et saaksime võidu korral ühendust võtta. Loosikupong tuleb panna kaupluses asuvasse kinnisesse loteriikasti.

E-poest ostu sooritajad osalevad kampaanias automaatselt.

Kampaanias osaleb XS Mänguasjad e-pood ja kõik XS Mänguasjad kauplused üle Eesti.

 

Osaledes kampaanias, oled teadlik kampaania tingimustest.

Auhind perereis Berliini loomaaeda sisaldab:

-         AirBaltic kinkekaarti lennupiletitele edasi-tagasi Tallinn-Berliin-Tallinn, mis kehtib 1 aasta alates väljastamise kuupäevast.

-         elektroonilist Radisson hotelliketi kinkekaarti väärtusega 150 eur, mis kehtib 1 aasta alates  väljastamise kuupäevast.

-         Berliini loomaaia ja akvaariumi piletid 2 täiskasvanut +2  last vanuses 4-11 aastat. Piletid kehtivad väljastamise kuupäevast alates 2 aastat

Reisijaid koos võitjaga saab olla kokku 4 inimest ja nendest 1 peab olema vähemalt 18-aastane.

Transpordi eest lennujaama ja hotelli vastutab auhinnavõitja. Reisikindlustus ei kuulu auhinnapaketti. Reisi võitja vastutab ise oma reisidokumentide korrasoleku ja kehtivuse eest (pass, ID kaart või muu vajalik mida nõuab sihtmaa riiki sisenemiseks)

Auhinnareisi kuupäevad on seotud kinkekaardi kehtivuse ajaga. Reis tuleb sooritada kinkekaardi kehtivuse perioodil.

 

Auhinna loosimine:

Auhinna loosimine toimub 1.06.2019, kõikidest XS Mänguasjad kauplustest kokku kogutud ja korrektselt täidetud loosikupongide vahel. Kõikide kupongide vahel valitakse juhumeetodil 1 võitja.

Auhinnareis loositakse 1-le perele, kuhu kuulub 4 inimest, kellest 1 peab olema vähemalt 18 aastane.

 

Võitja teavitamine:

Võitjaga võetakse ühendust personaalselt (kupongile märgitud või e-poe tellimuses oleva kontakti alusel).

Kampaania korraldajal on õigus auhinnareisi võitja nimi avalikustada kampaania korraldaja sotsiaalmeedia kanalites - koduehel xsmänguasjad.ee, Instagram’is ja Facebook’is

 

Auhinda ja kinkekaarte ei saa raha ega millegi muu vastu vaheteada.

Täpsemad auhinna kättesaamise detailid lepitakse kokku võitjaga personaalselt.

Auhinnavõitjad on teadlikud ja nõus jagama oma auhinnareisi muljeid, pilte, videoklippe jms kampaania korraldajaga! Kampaania läbiviijal (Anvol OÜ/XS Mänguasjad) on õigus kasutada võitja poolt edastatud materjale kõikides oma turunduskanalites ning edastada koostööpartneritele.

Kampaania korraldajaks ja läbiviijaks on Anvol OÜ/ XS Mänguasjad. Kampaanias ei või osaleda Anvol OÜ ja XS Mänguasjad töötajad ja perekonnaliikmed.