CHICCO TRIO I-MOVE Kärukomplekt (Brown)

CHICCO TRIO I-MOVE Kärukomplekt (Brown)

Rohkem vaateid

I-Move Top vankrikomplekt on Chicco üks tähtsamaid tooteid. Sellel on 360 kraadi pööratav iste. Lihtsa ja praktilise süsteemi abil saad vaid mõne sekundiga istme asendit muuta ja pöörata lapse näoga enda poole vaatavast asendist näoga sõidu suunas olevasse asendisse. Seda isegi siis, kui laps mugavalt vankris puhkab.

 
360 kraadi pöörlev iste tagab kõikides oludes paindlikkuse ning võimendab ka nii erilist ema- ja beebivahelist sidet, sest nad saavad silmsidet hoida ja koos õrnu hetki veeta isegi liikvel olles.
Eksklusiivne mugavuskomplekt on reguleeritav ja moodulitest koosnev. Seda saab vastavalt beebi arengule ja vajadustele kohendada, tagades ohutuse kõikides kasvuetappides.
Chicco I-Move on täiskomplekt, millesse kuuluvad: beebi kasvu järgi reguleeritav moodulitest istmega käru, kiiresti ja lihtsalt käruraamile kinnitatav vankrivoodi, mis muudab käru mugavaks vankriks, ja lapse turvahäll, millel on täiesti uus ergonoomilise disainiga ja kasvava lapse vajadustega kohandatav vähenduspadi.
 
Komplekti kuulub ka hulk lisavarustust: jalamuhv, mis hoiab beebi jalad külmadel päevadel soojas, kõike mahutav kott emale, millega käib kaasas ka kokkuvolditav mähkimisalus, ning suur vihmakate. Kaasas on ka vankris kasutatav ülipehme beebikott, mis haarab beebi tema esimestel elukuudel õrnalt endasse, ning praktiline seismisalus teise lapse jaoks.


Vankri mõõdud:
- pikkus 71

Loe rohkem
Loe vähem
  • Vaata ka neid tooteid
  • Kommentaarid
  • Saadavus poodides
CHICCO TRIO ACTIV3 Kärukomplekt (Blue passion)

CHICCO TRIO ACTIV3 Kärukomplekt (Blue passion)

Tavahind: 899,00 €

Soodushind: 699,00 €

-22%
CHICCO URBAN Käru (Black)

CHICCO URBAN Käru (Black)

Hind: 399,00 €
CHICCO LITE WAY Käru (Denim)

CHICCO LITE WAY Käru (Denim)

Hind: 199,00 €
CHICCO OHLALA Käru (Silver)

CHICCO OHLALA Käru (Silver)

Hind: 169,00 €

Andke oma hinnang ja kommentaar

Hindate toodet: CHICCO TRIO I-MOVE Kärukomplekt (Brown)

Kuidas Te hindate seda toodet? *

  1 2 3 4 5
Hind
Kvaliteet

Lisainfo saamiseks palume pöörduda kauplusesse. Kaupluste kontaktid leiad SIIT