Võida iPad

Kampaania tingimused

 

XS Mänguasjad kampaania „ Võida iPad“

Kampaanias osalemiseks tuleb tutvuda tingimustega!

 

Kampaania tingimused:

Ostes XS Mänguasjad kauplustest või e-poest augustis 1-30.08.2019 mistahes tooteid korraga 25 euro eest, osaled loosis ja võid võita Apple iPad (2018) 32 GB 9.7.

Mistahes 25 euro väärtuses ostu eest saad kassast loosikupongi, mis tuleb kaupluses täita oma kontaktandmetega (nimi, telefoninumber ja e-posti aadress), et saaksime võidu korral ühendust võtta. Loosikupong tuleb panna kaupluses asuvasse kinnisesse loteriikasti. E-poest ostu sooritajad osalevad automaatselt kampaanias. Kampaanias osalevad XS Mänguasjad  kõik kauplused s.h. e-pood.

Osaledes kampaanias, oled teadlik kampaania tingimustest.

 

Auhinnad:

TAHVELARVUTI APPLE IPAD (2018) 9.7 32 GB

9,7-tollise Retina-ekraaniga tahvelarvuti on kompromissitu kombinatsioon mitmekülgsusest ja jõudlusest.

Tahvli 2 GB põhi- ning 32 GB sisemälu teevad võimalikult sujuvaks ja kärmeks ka keerukamate kiireloomuliste ülesannete lahendamise. A10 protsessori kiibistik koos M10 lisaprotsessoriga tagavad rakenduste, mängude jms sujuva töötamise. Tahvelarvuti töötab uusimal iOS 11 operatsioonisüsteemil. 
Auhinnale kehtib tootjapoolne garantii.

 

Auhinna loosimine:

Auhinna loosimine toimub 2.09.2019, kõikidest XS Mänguasjad kauplustest kokku kogutud ja korrektselt täidetud loosikupongide vahel. Kõikide kupongide vahel valitakse juhumeetodil 1 võitja.

 

Võitja teavitamine:

Võitjaga võetakse ühendust personaalselt (kupongile märgitud kontakti alusel).

Kampaania korraldajal on õigus auhinna võitja nimi avalikustada kampaania korraldaja sotsiaalmeedia kanalites veebis- xsmänguasjad.ee, Instagram’is ja Facebook’is

 

Auhindasid ei saa raha ega millegi muu vastu vaheteada.

Täpsemad auhinna kättesaamise detailid lepitakse kokku võitjaga personaalselt.

Kampaania läbiviijal (Anvol OÜ/XS Mänguasjad) on õigus kasutada võitja poolt edastatud materjale kõikides oma turunduskanalites ning edastada koostööpartneritele.

Kampaania korraldajaks ja läbiviijaks on Anvol OÜ/ XS Mänguasjad.

Kampaanias ei või osaleda Anvol OÜ ja XS Mänguasjad töötajad ja perekonnaliikmed.